Sponsorzy2022-02-16T16:33:16+01:00ANTON to studio kreatywne z Bydgoszczy. Powstało, aby Twój biznes nabrał koloru. Od 2008 roku zbawia świat, pracując przy szeroko pojętej identyfikacji wizualnej. Lubi rzeczy proste i dobre. Działa, bo świat zalewa rzeka kiepskiej jakości kampanii reklamowych i nieprzemyślanego marketingu. Efekt jest taki, że choć przedsiębiorcy szyldy mają tak kolorowe, że czasami trudno na nie spojrzeć, dla ich potencjalnych klientów są bezbarwne. Właśnie przed takimi koncepcjami ANTON ratuje przedsiębiorców. I nadaje ich biznesom prawdziwych kolorów, tworząc spójną identyfikację wizualną.

Strona Internetowa: https://anton.com.pl

PGE – Energia Ciepła S.A.
Dziękujemy!

Dingo
Dingo jest producentem najwyższej jakości akcesoriów dla psów i kotów. Firma stosuje najnowsze technologie gwarantujące innowacyjność produktów. W swojej ofercie posiada obroże, smycze, szelki, legowiska, kagańce i wiele innych – słowem wszystko, co jest niezbędne do opieki nad pupilem.

Pronatura
Pronatura to międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów z siedzibą w Bydgoszczy. Została zawiązana w celu realizacji zadań własnych gminy w zakresie gospodarki odpadami, utrzymania czystości i porządku w gminie oraz ochrony środowiska, odbierania odpadów od bezpośrednich wytwórców oraz oczyszczania miasta.

Związek Kynologiczny w Polsce
Związek Kynologiczny w Polsce jest organizacją skupiającą hodowców, właścicieli i sympatyków psów rasowych 350 ras. Należą do nich: owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery i molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła, teriery, jamniki,szpice i psy w typie pierwotnym, psy gończe, wyżły, aportery i płochacze, psy dowodne, psy ozdobne i do towarzystwa oraz charty.

Husse
Husse to szwedzki producent suchej i mokrej karmy oraz kosmetyków i drobnych smakołyków dla psów i kotów. W 2008 roku firma rozpoczęła sprzedaż produktów na terenie Polski. Obecnie Husse posiada sieć ponad 600 dystrybutorów i jest europejskim liderem w dostawie do domu wysokiej jakości karmy dla psów i kotów.

Royal Canin
Royal Canin Polska to producent karmy dostosowanej do specyficznych potrzeb psów i kotów różnych ras. Firma bierze udział w rożnych akcjach, m.in.: „Biuro przyjazne zwierzętom”, ”Podaj łapę”, „Adoptowane z sercem, żywione z Royal Canin”. Organizują wolontariat dla zwierząt, a wspólnie z fundacją „Czarna Owca Pana Kota” podjęli się budowy domków dla kotów.

Helios
Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy, reklamy zewnętrznej, Internetu oraz radia.

Zielone Arkady
Zielone Arkady to centrum handlowe, a jednocześnie nowe miejsce na mapie handlowej Bydgoszczy oraz województwa kujawsko-pomorskiego. Zielone Arkady mają bardzo szeroką ofertę handlową, bo 200 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych. Wyróżniają się doskonała lokalizacją w centrum Bydgoszczy oraz niecodziennym rozwiązaniom architektonicznym.

Cukiernia Sowa
Cukiernia Sowa to firma rodzinna z tradycją. Początkowo była to piekarnia, a później także cukiernia, która funkcjonuje z powodzeniem po dziś dzień. Korzysta ze sprawdzonych, rodzinnych receptur. Obecnie słodkości rozpoznawane są w różnych zakątkach Polski, a nawet poza jej granicami.

M4Bizz
M4Bizz to agencja reklamowa specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marketingowej i PR-owej. Wartością firmy jest zaangażowanie w każdy projekt, nad którym pracuje. Kreatywnie podchodzi do każdego powierzonego zadania. M4Bizz prowadzi fundację pomagającą kobietom w biznesie.

Moby Dick
Moby Dick to grupa niezależnych, specjalistycznych sklepów zoologicznych, w których pracują pasjonaci a zarazem fachowcy, którzy służą poradą. Posiadają bardzo bogaty asortyment, w który zaopatrują się właściciele zwierząt.

Synbios
Synbios to studio kreatywne, które zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem stron Internetowych, portali, sklepów Internetowych czy tworzeniem aplikacji CMS. Wykonują identyfikację wizualną firm i wszelkie działania SEO.

Linocolor
Linocolor to drukarnia istniejąca na rynku usług poligraficznych od 1998 roku i niezmiennie świadcząca usługi poligraficzne na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w produkcji ulotek, folderów, katalogów, druków promocyjnych i reklamowych. Oferują kompleksową obsługę klienta w zakresie druku offsetowego i cyfrowego.

Beata Banach
Beata Banach to fotograf, którego pasja do fotografii zaczęła się od egzotycznych podróży. Jej prace podziwiane są przez tysiące ludzi. Obecnie prowadzi warsztaty w Złodziejewie, w których sama niegdyś uczestniczyła, zdobywając wiedzę o fotografii.

Aligator
Aligator to centra zoologiczne działające w Polsce, posiadające wszelkie akcesoria dla psów, kotów, małych zwierząt domowych oraz z akwarystyki. Dodatkowo w sklepach możemy znaleźć sprzęt wędkarski.

Strona Internetowa: https://aligator.net.pl