„Dbamy o zwierzęta” ! Rewelacyjne materiały do edukacji humanitarnej!

Dbamy o zwierzęta

Dbamy o zwierzęta – plik pdf do pobrania

Z ogromną satysfakcją informujemy, że przed nowym rokiem szkolnym 2020/2021 wydaliśmy kolejny/ już trzeci/ nakład książki „Dbamy o zwierzęta”, zawierający materiały dla nauczycieli szkół podstawowych z języka polskiego, matematyki i środowiska. Publikacja ta uzyskała pozytywne opinie recenzentów- metodyków , oraz uzyskała zezwolenie na rozpowszechnianie tej pozycji jako książki pomocniczej przez Wojewódzkie Ośrodki Metodyczne na terenie całego kraju. Idąc z duchem czasu na stronie Schroniska dla Zwierząt w Bydgoszczy www.schronisko.org.pl w „aktualnościach”i w linku „porady”, pomieściliśmy arkusze robocze dla uczniów i odpowiednie instrukcje dla nauczyciela. Obecnie istnieje dogodna możliwość ściągnięcia, wydrukowania ich i wykorzystywania do pracy dydaktycznej (nawet w zdalnym nauczaniu).

Zapraszamy nauczycieli do korzystania z tych cennych materiałów szerzących edukację humanitarną wśród uczniów, która oprócz niesienia merytorycznych treści rozwija empatię w tych młodych istotach.

Pan Rafał Bruski, Prezydent Miasta Bydgoszczy jest zadowolony z wydania książki „Dbamy o zwierzęta” i  popiera promocję edukacji humanitarnej wśród dzieci.

2024-05-20T13:29:10+02:00