Rex 631/21

Rex trafił do Schroniska w wyniku interwencji OTOZ Animals. Zaniepokojone losem psiaka osoby zgłosiły do azylu, że na łańcuchu, w błocie, dziurawej budzie, bez możliwości chociaż krótkiego wybiegania, stoi pies. Na miejscu okazało się, że starsi państwo wzięli sobie uroczego, puchatego szczeniaka. A szczeniak urósł. Do tego okazał się silnym psem, wymagającym ruchu, z którym trudno sobie poradzić… więc wylądował na łańcuchu. Podwójnym. Gdyby nie to, że ktoś nie odwrócił wzroku i zadzwonił po pomoc, pewnie spędziłby na nim długie lata, a możliwe, że całe życie.

Osoby chcące zaadoptować tego pięknego psa muszą pamiętać, że większość swojego życia spędził na uwięzi. Nie zawsze potrafi się zachować, zdarza mu się z radości skakać na ludzi. Wiele rzeczy jest dla niego nowych lub wprawia go w zdumienie.
Rex jest niesamowitym łasuchem, więc nauka dobrych manier będzie zdecydowanie ułatwiona. Ma dwa lata i dopiero wkracza w dorosłość. Mamy nadzieje, że znajdzie prawdziwą rodzinę, dla której będzie ważny, która nigdy nie potraktuje go jak kłopotliwej zabawki.
Psiak nie toleruje innych samców. Posiada komplet szczepień a przed adopcją zostanie wykastrowany.
Pytając o Rexa, należy podać numer schroniskowy 631/21. Kontakt w sprawie adopcji: 512 282 853 (od pn do pt od 10.00 do 15.00).

2022-01-12T18:53:56+01:00