Sponsorzy2019-03-25T09:12:47+00:00

ANTON – Studio kreatywne
ANTON to studio kreatywne w Bydgoszczy. Powstało, aby Twój biznes nabrał koloru. Od 2008 roku zbawia świat, pracując przy szerokopracując przy szeroko pojętej identyfikacji wizualnej. Lubi rzeczy proste i dobre. Działa, bo świat zalewa rzeka kiepskiej jakości kampanii reklamowych i nieprzemyślanego marketingu.

Dingo
Dingo jest producentem najwyższej jakości akcesoriów dla psów i kotów. Firma stosuje najnowsze technologie gwarantujące innowacyjność produktów. W swojej ofercie posiada obroże, smycze, szelki, legowiska, kagańce i wiele innych – słowem wszystko, co jest niezbędne do opieki nad pupilem.

Pronatura
Pronatura to międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów z siedzibą w Bydgoszczy. Została zawiązana w celu realizacji zadań własnych gminy w zakresie gospodarki odpadami, utrzymania czystości i porządku w gminie oraz ochrony środowiska, odbierania odpadów od bezpośrednich wytwórców oraz oczyszczania miasta.

Związek Kynologiczny w Polsce
Związek Kynologiczny w Polsce jest organizacją skupiającą hodowców, właścicieli i sympatyków psów rasowych 350 ras. Należą do nich: owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery i molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła, teriery, jamniki,szpice i psy w typie pierwotnym, psy gończe, wyżły, aportery i płochacze, psy dowodne, psy ozdobne i do towarzystwa oraz charty.

Husse
Husse to szwedzki producent suchej i mokrej karmy oraz kosmetyków i drobnych smakołyków dla psów i kotów. W 2008 roku firma rozpoczęła sprzedaż produktów na terenie Polski. Obecnie Husse posiada sieć ponad 600 dystrybutorów i jest europejskim liderem w dostawie do domu wysokiej jakości karmy dla psów i kotów.

Royal Canin
Royal Canin Polska to producent karmy dostosowanej do specyficznych potrzeb psów i kotów różnych ras. Firma bierze udział w rożnych akcjach, m.in.: „Biuro przyjazne zwierzętom”, ”Podaj łapę”, „Adoptowane z sercem, żywione z Royal Canin”. Organizują wolontariat dla zwierząt, a wspólnie z fundacją „Czarna Owca Pana Kota” podjęli się budowy domków dla kotów.

Helios
Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Jest częścią Grupy Agora S.A., jednej z największych spółek medialnych w Polsce, działającej w segmencie prasy, reklamy zewnętrznej, Internetu oraz radia.

Zielone Arkady
Zielone Arkady to centrum handlowe, a jednocześnie nowe miejsce na mapie handlowej Bydgoszczy oraz województwa kujawsko-pomorskiego. Zielone Arkady mają bardzo szeroką ofertę handlową, bo 200 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych. Wyróżniają się doskonała lokalizacją w centrum Bydgoszczy oraz niecodziennym rozwiązaniom architektonicznym.

Cukiernia Sowa
Cukiernia Sowa to firma rodzinna z tradycją. Początkowo była to piekarnia, a później także cukiernia, która funkcjonuje z powodzeniem po dziś dzień. Korzysta ze sprawdzonych, rodzinnych receptur. Obecnie słodkości rozpoznawane są w różnych zakątkach Polski, a nawet poza jej granicami.

M4Bizz
M4Bizz to agencja reklamowa specjalizująca się w kompleksowej obsłudze marketingowej i PR-owej. Wartością firmy jest zaangażowanie w każdy projekt, nad którym pracuje. Kreatywnie podchodzi do każdego powierzonego zadania. M4Bizz prowadzi fundację pomagającą kobietom w biznesie.

Moby Dick
Moby Dick to grupa niezależnych, specjalistycznych sklepów zoologicznych, w których pracują pasjonaci a zarazem fachowcy, którzy służą poradą. Posiadają bardzo bogaty asortyment, w który zaopatrują się właściciele zwierząt.

Synbios
Synbios to studio kreatywne, które zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem stron Internetowych, portali, sklepów Internetowych czy tworzeniem aplikacji CMS. Wykonują identyfikację wizualną firm i wszelkie działania SEO.

Linocolor
Linocolor to drukarnia istniejąca na rynku usług poligraficznych od 1998 roku i niezmiennie świadcząca usługi poligraficzne na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w produkcji ulotek, folderów, katalogów, druków promocyjnych i reklamowych. Oferują kompleksową obsługę klienta w zakresie druku offsetowego i cyfrowego.

Beata Banach
Beata Banach to fotograf, którego pasja do fotografii zaczęła się od egzotycznych podróży. Jej prace podziwiane są przez tysiące ludzi. Obecnie prowadzi warsztaty w Złodziejewie, w których sama niegdyś uczestniczyła, zdobywając wiedzę o fotografii.

Aligator
Aligator to centra zoologiczne działające w Polsce, posiadające wszelkie akcesoria dla psów, kotów, małych zwierząt domowych oraz z akwarystyki. Dodatkowo w sklepach możemy znaleźć sprzęt wędkarski.